World Domination

World Domination

Zdobądź władzę nad światem

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Zabawne portrety i nazwiska przywódców

Wady

  • Nieprzewidywalność efektów naszych decyzji

Niezły
6

World Domination to turowa gra strategiczna online. Wcielamy się w głowę państwa i walczymy wszelkimi dostępnymi środkami o władzę nad światem.

Na początku gry w World Domination wybieramy naszych wrogów. Nie ma to specjalnego przełożenia na grę, wszyscy przeciwnicy dysponują taką samą bronią. Nazwiska przywódców zostały celowo zniekształcone, ale i tak domyślamy się kim jest G.W. Bash czy Soddom Hassien. Komizm pogłębiają karykaturalne portrety.

W World Domination walczymy nie tylko przy użyciu broni ale również za pomocą propagandy, dyplomacji i przy wykorzystaniu szpiegów. Szpiedzy zdobędą informacje o obronie przeciwnika, dyplomaci zjednają sobie przyjaźń sojuszników a propaganda odbierze wrogom mieszkańców lub doda ich naszemu państwu.

World Domination to bardzo wciągająca strategia, choć trochę frustrująca. Działania propagandy lub dyplomacji są losowe. Raz się udają a raz nie. Nie mamy też wpływu na to jaką broń wyprodukują nasze fabryki. Przez jedną turę włączamy produkcję i po jej zakończeniu patrzymy co nam los przyniósł. Wytrawnych strategów, którzy chcą mieć każdy szczegół pod kontrolą, może to denerwować i zniechęcać do dalszego grania.

World Domination to ciekawa strategia turowa. Spodoba się szczególnie tym, którzy pasjonują się polityką międzynarodową.

Najczęściej pobierane Strategiczne na web-apps

Więcej
World Domination

Wypróbuj

World Domination

Opinie użytkowników o World Domination